flag USD 1.1740 * flag CZK 27.007 * flag HUF 362.05 *
Dnes je Streda, 23. September 2020 a meniny má Zdenka

ADRESA: Jantárova 30

04001 Košice

Rýchle vyhľadávanie

       
 
 
 
 
Rýchla navigácia: Kancelárske priestory Prenájom Top priestory /obchodné, administratívne, služby/ v top budove.
 
 
  Tlačiť  Poslať známenu
Top priestory /obchodné, administratívne, služby/ v top budove.
id_4555
id_4554
id_4553
id_4552
id_4551
id_4550
id_4549
id_4548
id_4547
id_4546
id_4545
Kategória: Prenájom
Vlastníctvo: Firemné
Celkovo zobrazené : 456
Cena: Cena dohodou
Popis

Top priestory /obchodné, administratívne, služby/ v top budove.

Ponúkame na prenájom nové  priestory v budove s úžasným výhľadom na celé Košice. Priestory sú moderné a spĺňajú všetky požiadavky modernej doby.  Vhodné využitie na obchodné, administratívne účely alebo poskytovanie služieb.

Lokalita: Dunajská ulica, širšie centrum Košíc.

K dispozícií je privátne parkovisko.

Aktuálne voľné priestory:

  1. Obchodný priestor na prízemí o rozlohe 264 m2 + zastrešená terasa o rozlohe 70 m2 /odsúvateľné dvere s výstupom priamo na terasu/. Ideálny  priestor ako predajňa áut, fashion, poisťovňa, banka, lekáreň, gastro prevádzka....
  2. Obchodno-admistratívny priestor na 2. poschodí o rozlohe 122,5 m2. Priestor disponuje veľkoplošnými  výkladmi s  výhľadom na ulicu. Vstupné dvere do priestoru sklenené.
  3. Administratívny priestor s výhľadom na celé Košice na 3. poschodí o rozlohe 89 m2. Administratívny vstup- automatické dvere. Celo presklená fasáda- výhľad na mesto Košice- panoráma.  Priestor disponuje presklenou fasádou s exkluzívnym výhľadom na panorámu mesta Košice. Vstupné dvere do priestoru presklené, hliníkové. Priestor má položený designový koberec a presklené deliace priečky. Top priestor pre exkluzívny office.
  4. Administratívny priestor na 2. Poschodí o rozlohe 168 m2. Administratívny vstup- automatické dvere. Celo presklená fasáda- výhľad na ulicu a privátny parking. Priestor disponuje presklennou fasádou s výhľadom na ulicu a privátny parking.  Vstupné dvere do priestoru presklené, hliníkové.
  5. Administratívny priestor na 2. poschodí o rozlohe 89 m2. . Priestor disponuje presklenou fasádou s výhľadom na panorámu mesta Košice a korunu stromu- Lipa, ktorá sa mení počas 4 ročných období. V tomto priestore akoby Ste sedeli v korune stromu. Vstupné dvere do priestoru presklené, hliníkové.
  6. Administratívny priestor na 1. poschodí o rozlohe 80 m2. Administratívny vstup- automatické dvere. Priestor disponuje presklenými stenami- delia priestor na tri časti- jednačka, kancelária a openspace s toaletou. Vstupné dvere do priestoru presklené, hliníkové.
  7. Administratívny priestor na 3. poschodí s výťahom o rozlohe 50 m2.  Vstupné dvere do priestoru drevené , splývajúce s obkladom chodby.

Budova:  novostavba, skolaudovaná, výťah, parking, koberce na chodbách a schodoch - antialergické, stropná klimatizácia pre každý priestor, antistatické AIRMASTER, automatické dvere v administratívnej, ako aj v obchodnej časti, hliníkové otvárateľné okná, kartový systém pre pohyb osôb v budove ...

Možnosť dispozičnej úpravy priestorov podľa požiadaviek klientov.

Informácie o nehnuteľnosti
Rozloha pozemku0.00 m²
Úžitková plocha0.00 m²
Mapa
Umiestnenie nehnuteľnosti
Adresa
Dunajská 
 
Smerové číslo
 
Mesto
Košice - širšie centrum
 
Lokalita
 
Kraj
Košický
 
Štát
Slovensko
 
 
 
Kontakt
Mgr. Tomáš LUKAČKO
Jantárova 30, Biznis centrum Jantár
04001
Košice
Slovensko
Telefón: 0904563783
lukacko@tomreal.sk
http://www.tomreal.sk
  Contact Image
 
 
 
 

Kompletná ponuka

     (1) 3 - izbové
     (1) Predaj
Arrow (6) Pozemky
     (6) Predaj
     (7) Prenájom
     (30) Prenájom

Facebook

Partneri

Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok
Reklamný prúžok