Prenájom výrobno-skladovej haly na Južnej triede, 1630 m2.

prenajom, Výrobné priestory, Južná trieda, Novostavba

TOP ponuka
Dobrá lokalita
Dobrá ponuka
Druh ponuky: Prenájom
Mesto/obec: Košice - Juh
Druh nehnuteľnosti: Výrobné priestory
Stav nehnuteľnosti: Novostavba
Ulica: Južná trieda
Úžitková plocha: 1630 m2
id: 128

Dohodou

Popis nehnuteľnosti:

Prenájom výrobno-skladovej haly na Južnej triede, 1630 m2.

Výrobná a skladová hala sa nachádza v areáli na Južnej triede v Košiciach. Jedná sa o jednopodlažný prízemný nepodpivničený objekt 111,04 x 15,00 m, výšky po hrebeň strechy 6,29 m, ktorý je samostatne stojací. Na jednej strane objektu je pozdĺž celej dĺžky rampa na príjem tovaru.

Dispozičné je hala zložená z troch častí, a to:

  • v prednej časti pri vstupe je administratíva s hygienickými zariadeniami a šatňami,
  • v strednej časti je skladová alt. výrobná plocha,
  • v zadnej samostatnej časti, oddelenej priečkou je skladová plocha.

Výrobné a montážne priestory 1090,00 m2

Skladové priestory 280,00 m2

Kancelárie, oddychová miestnosť a sociálne zázemie 260,00 m2

Nakladacia rampa 291,50 m2

Parkovacích miest 16

V administratívnej časti sú situované šatne pre mužov a ženy s vlastnými hygienickými zariadeniami a sprchami. Kancelárske priestory majú samostatnú hygienu. V rámci dispozície administratívnej časti sú situované priestory pre konzumáciu potravín.

Objekt je tvorený oceľovým skeletom, ktorý je prestrešený oceľovými väzníkmi. Strecha je zateplená, obvodový plášť je z plechodosiek, ktoré sú zateplené. Steny administratívnej časti sú tehlové. Podlaha je betónová.

Objekt je napojený na verejný rozvod plynovodu, vodovodu, kanalizácie a elektriky. Jednotlivé média majú samostatné meranie spotreby.

V administratívnej časti na vykurovanie a prípravu TUV je 1 ks plynový teplovodný kotol BUDERAS GB 30s s výkonom 30,0 kW. Chod plynového kotla je riadený programovateľnou jednotkou s týždenný programom.

Vo výrobnej časti je objekt vykurovaný 8 ks plynovými infražiaričmi a 2 ks plynovými teplovzdušnými agregátmi MONZUM RTI 300 s výkonom 34,0 kW. Chod plynových spotrebičov je riadený programovateľnou jednotkou s týždenným programom.

Na jednej strane objektu je rampa na príjem tovaru.

Napojenie na elektrickú energiu je z murovanej trafostanice 22/0,4 kV, výkon trafa je 630 kWA, s možnosťou napojenia na ďalšie voľné travo o výkone 630 kWA.

Vstup do výrobnej a skladovej časti haly z exteriéru je cez sekčné priemyselné dvere BREDA STEEL LINE o rozmere 3400 x 300 mm v počte 3 ks.

Parkovanie je možné po dĺžke celej haly (cca 16 parkovacích miest). Vstup do areálu je z Južnej triedy, cez vstupnú rampu. Areál je monitorovaný kamerovým systémom a na vrátnici je 24-hodinová strážna služba.

Priestor je voľný od 1.8.2024 prípadne dohodou.

Cena prenájmu dohodou.

Maklér

Mgr. Tomáš Lukačko


+421 904 563 783

[email protected]

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je Mgr. Tomáš Lukačko - TOM REAL. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii