Obchodný priestor v OC IDEA, pri vstupe – 188 m2 v OC IDEA – sídlisko Nad jazerom.

prenajom, Obchodné priestory, Napájadlá, Kompletná rekonštrukcia

Dobrá ponuka
Druh ponuky: Prenájom
Mesto/obec: Košice - Nad Jazerom
Druh nehnuteľnosti: Obchodné priestory
Stav nehnuteľnosti: Kompletná rekonštrukcia
Ulica: Napájadlá
Úžitková plocha: 188 m2
id: 13

1.780 /mesiac

Popis nehnuteľnosti:

Obchodný priestor v OC IDEA, pri vstupe – 188 m2 v OC IDEA – sídlisko Nad jazerom.

Ponúkame na prenájom obchodný priestor o rozlohe 188 m2 na prízemí OC IDEA. Priestor má veľké sklenené steny a nachádza sa hneď pri vstupe do OC. Jedna sa o veľký otvorený priestor.

Priestor má dvoje dverí, ktorými sa dostanete priamo do exteriéru /možné využitie ako špeciálny vchod napr. pre kasíno alebo ako vchod pre zásobovanie/.

OC IDEA priamo susedí s hypermarketom Tesco. K dispozícií je dostatok parkovacích miest. Cena prenájmu je 1780,- EUR/mesiac vrátane kúrenia, elektrina ma samostatný merač ,meria sa podľa reálnej spotreby/.
Možnosť umiestnenia reklamy priamo na fasáde OC.

V OC sa nachádza vyhľadávané fitnes centrum, ázijská reštaurácia, jedno z najväčších detský interiérových ihrísk, škôlka, obchodné prevádzky, firmy poskytujúce finančné služby...

Maklér

Mgr. Tomáš Lukačko


+421 904 563 783

[email protected]

* - povinný údaj

Kliknutím na tlačidlo ODOSLAŤ súhlasíte so spracovaním Vami zadaných údajov za účelom zodpovedania otázky či podnetu adresátom správy, ktorým je Mgr. Tomáš Lukačko - TOM REAL. Bližšie informácie o spracovaní a ochrane osobných údajov nájdete v sekcii "GDPR - Spracovanie osobných údajov".

Mohlo by Vás zaujať

V tejto kategórii